LEPORELO+ Restaurant

Restaurace LEPORELO+ je součástí konceptu spojení restaurantu a designshopu. Svou polohou v centru Brna - v Domě umění tvoří jedinečný zážitek z kombinace umění a gastronomie. Vše navíc uprostřed městské zeleně - parku Koliště. Kuchyň restaurace se zaměřuje na mezinárodní pokrmy, připravované zásadně z čerstvých surovin. Aktuální menu, které se každý týden mění i speciální nabídka, jsou návštěvníkům vždy k dispozici v sekci Denní nabídka a Máte chuť? na stránkách restaurace.

V inspirujícím sousedství Národního divadla vyladěném designovými doplňky z našeho designshopu Vám domácí i externí specialisté připravují pravidelné gurmánské akce a speciální nabídky. V restauraci LEPORELO+ se pobavíte konceptem "jednoho obrazu", endorfiny Vám roztočí hlavu už při podávání předkrmu, očaruje Vás nabídka pečlivě vybraných kvalitních vín z celého světa a k zemi Vás bude přitahovat finanční nenáročnost prožitého zážitku.

Náš personál je schopen vyjít vstříc každému zákazníkovi v několika jazycích a naše kuchyně Vám dokáže připravit menu pro jakýkoliv typ občerstvení od tiskové konference až po svatební hostinu. Prostor LEPORELO+ můžete také využít k pronájmu a organizaci soukromých i veřejných událostí různých typů.

Dotazy k restauraci LEPORELO+ Vám rádi zodpovíme na: restaurant@leporeloplus.cz